5 põhjust miks kinkida jõuluks veebikoolitus!

Ütle ausalt, kas sina oled veel see kes pole oma lähedastele jõuluks kingiideed leidnud? Või kas sa tõesti ei tee jõuludeks endale kingitust? Kratsid kukalt ja vaatad otsiva pilguga ringi? Kui nii on, siis tore et oled jõudnud lugema meie blogi, kus toome sulle 7 väga vettpidavat põhjust, miks peaksid kinkima kas endale või lähedasele just veebikoolituse, eelistatavalt isegi IT koolituse.

 

 
1. Kõigil on juurdepääs veebikursusele

 

Elad kas Paides, Võrus või üldse väljamaal, ega polegi vahet, sest internet on ju ikka olemas. Niisamuti on üldiselt veebikursuste ajad võimalik valida ise. Ega jõuluõhtul peale kingi kätte saamist ei olegi kohustuslik kohe arvuti lahti võtta ja osalema hakata, vaid lase oma lähedasel valida see aeg, mida ta saab enesearenguks kasutada. Kui su lähedane (või sa ise) tahab koolitusel osaleda, aga käib päevatööl, siis SmartCODi kursustega ei ole see probleemiks – kursuse loengud toimuvad õhtuti ja kursused alustavad aastaringselt. Osale kas sügisel, talvel, kevadel või suvel.

 

 

2. Parima väärtusega investeering

 

Kui juba piilusid SmartCODi enda koolituste valikusse, siis tõsi – koolitused ei ole kõige odavamad. Aga sellegi eest on need tohutu väärtusega. Kas tahaksid olla see sõber, abikaasa või vanem, kes saab öelda, et muutis oma lähedase elu, tutvustades talle uut karjäärivõimalust ja kinkides talle kõik vahendid, millega seda alustada? Mis tunne see oleks, kui tead et oled suutnud muuta oma lähedase elu tühipalja jõulukingiga? Kuidas saada hea pakkumine, ilma et peaksite selle eest palju maksma. Nipp on selles, et sageli on võimalik saada allahindlust, eriti kui tasute kursuse eest korraga ja ei kasuta osamakse võimalust.

 

 

3. Kursused on väga efektiivsed

 

Haridus on tõesti kingitus, mis on lõputu. Võid oodata suuri tulemusi, eriti neilt kes sellega sihikindlalt tegelevad. Paljud uuringud näitavad, et omas tempos õppimine koos toetava lektoriga on üks tõhusamaid õppimisviise. Eriti kui grupid on piisavalt väikesed, siis on lektoril aega pühenduda kõigile. Veebikoolituste puhul ei pea ka kuskile kohale minema ja saab mõnusalt kodus või kontoris toimetada. Usume, et see võimalus loob hea balansi õppimise ja töö kõrvale.

 

 

4. Sinu kingitus on roheline

 

Kingitus veebikursuse näol on keskkonnasõbralik! Kuna väljastame e-kinkekaarte ja pakume kõiki kursuseid veebis, siis teed kingituse jätkusuutlikkust silmas pidades. Virtuaalsed kingitused on eetilisemad, keskkonnasõbralikumad ja jätkusuutlikumad. Igal aastal jõuab meie prügimäele liiga suur kogus pakkepaberit, soovimatuid kingitusi ja kortsutatud jõulukaarte. Vähenda jõulude ajal oma panust massitarbimisse ja vali hoopis koolitus. Neid ei pea pakkima ning need on ülimalt praktilised ja kasulikud. Kui broneerid oma elamuskingitused SmartCODi kaudu, toetad ka kohalikke spetsialiste.

 

 

5. Parim piiranguteaegne kingitus

 

Inimestel on aega rohkem ning sageli hakkab piirangute keskel igav, kui ei pääse piisavalt palju kodust välja, et minna näiteks meelelahutust nautima. Mis kasu on neile uuest riidehilbust, mille netipoest neile tellisid siis kui ei saa sellega välja peole minna? Inimesed tahavad kogeda elamusi ja õppida uusi asju. Nii samuti saab meie kursustel tuttavaks uute huvitavate inimestega teisel viisil. Kinkides veebikursuse saad pakkuda kodus põnevat ja kasulikku tegevust.

Nüüd kui on selge, et koolitused on imelised kingid oma kõige kallimatele nii jõuludeks, sünnipäevadeks kui kasvõi nimepäevaks, siis millist koolitust kinkida? Tegelikult ei peagi selle üle tohutult palju pead murdma, sest iga koolitus on kuidagi ikka kasulik. Sellegipoolest julgeme meie kindlasti soovitada kingiks IT koolitust. Kui mõelda, kuhu on maailm liikumas ja mis oskused tuleksid selles muutuvas maailmas kindlasti kasuks, siis loomulikult digioskused. Tänapäeval enam arvuti käima panemisest ja meiliboksi sisenemisest ei piisa. Saada oma lähedane koolitusele ja saame tulemuseks tema CV oskustesse lisada juba mitmeid uusi programme, millest ta praegu pole veel kuulnudki!

 

 

Valisime välja 3 koolitust, mis kindlasti algajaile võiks meeldida:

 

WEB arendus + disain on tänasel päeval väga soovitud oskus. See kursus on täpselt parajalt pikk, et anda mingi aimdus ja saada aru, kas sooviksid minna webi õppimisega veel rohkem süvitsi. Isegi kui karjääri ei taha vahetada, vaid lihtsalt uut oskust, siis disain on ju vajalik ka igapäevaelus. Ega loomulikult mingid kindlad nipid, mis on küll mõeldud veebidisainiks, saab ära kasutada ka näiteks oma kodus. Kas teadsid, et asjad ringi kujuga on meie silmale rahulik vaadata ja et sinine värv rahustab meid? Mis sa arvad, et miks on wolti äpp enamasti üleni sinine ja saad klikkida ringile kui ootad näljaselt oma lõunat?

 

Programmeerimise alused – juba nimigi ütleb, et tegemist on programmeerimist ülevaatava kursusega. Koolituse nimi peab ka paika, sest see kursus on väga intensiivne ja laseb maitsta erinevaid tehnoloogiaid, et osaleja näeks, kuhu valdkondadesse on tal võimalik peale koolitust edasi suunduda kui talle programmeerimine peaks tõesti väga hakkama meeldima. Mitmed uued teadmised ja oskused ei saa ju mööda külge maha joosta?

 

Testimine + ISTQB – kas su lähedasele meeldib leida oma ümber vigu ja neid välja tuua? Kui see on nii, siis on ta tõesti sündinud testija. Tarkvara testijate töö ongi täpselt selline – nad otsivad kas siis veel avaldamata või juba toimivatest tarkvara süsteemidest vigu ning toovad neid arendajatele välja, et need saaksid parandatud. Antud koolitus lõpeb ka rahvusvaheliselt tunnustatud ISTQB eksamiga, mis annab juba mitmed eelised uuele tööle kandideerimisel.