Tegevusloa number: 224362

Vastused teie küsimustele

1. Kursusele registreerumine ja ettevalmistumine

Võite helistada meile telefoni või WhatsAppi teel +372 58031419, kirjutada aadressile info@smartcod.ee või valida lihtsalt vastava kursuse alt registreerimisvorm.

Nädal enne kursuse algust saate üldise juhendfaili, kus saate infot õppetööks vajalikke töövahendite installeerimise ja linkide kohta.

Kursused toimuvad iga kuu. Täpsete kuupäevadega kursis olemiseks kontrollige meie lehte jaotises Kursused.

Inimeste varasem kogemus ja teadmised on erinevad, seetõttu on vastus sellele küsimusele erinev. Vastame sellele küsimusele pärast esimest kohtumist, mille käigus leiame iga osaleja jaoks parimad võimalused.

Kõigi meie kursuste väljatöötamisel oleme mõeldud algajate vajadustele. Seetõttu keskendume inimestele, kellel puuduvad teadmised programmeerimisest või kellel on väga minimaalne IT-alane kogemus.

Kursused toimuvad eesti keeles. Lähitulevikus hakkame läbi viima ka inglise ja vene keelseid kursusi.

Parim on omada oma arvutit, millega töötada, eriti kui plaanite osaleda virtuaalkursusel. Kuid kui see pole võimalik, siis väljastame teile enda poolt sülearvuti kasutamiseks.

Jah, kuid kogu dokumentatsioon allkirjastatakse teie vanemate või seaduslike eestkostjate poolt.

Jah, me ei jaga osalejaid vanuserühmadesse. Meie kogemused näitavad, et vanus ei ole selles ametis takistuseks.

2. Hinnad ja rahastamisvõimalused

Kõik kursuste hinnad on toodud jaotises Kursused iga kursuse all eraldi. Maksevõimaluste jaotises saate vaadata ka võimalusi soodushindadeks.

Jah, saame kursuse makse jagada osadeks, kuni 3 kuud.

3. Üldine teave ja kursuste ajakava

Selle pärast ei ole vaja muretseda, kõik loengud on salvestatud ja saate neid igal ajal uuesti vaadata.

Meie kursused kestavad 4 kuni 8 nädalat, sõltuvalt valitud moodulist.

SmartCod.ee kursused on välja töötatud spetsiaalselt algajate tehnikahuviliste vajadusi arvesse võttes. Oleme enda tegevuse suunanud neile inimestele, kes soovivad oma karjääri lühema aja jooksul vahetada.

 

Meie õpetajate seas on nii kohalikud IT- spetsialistid kui ka kogenud mentorid üle Euroopa.

 

SmartCOD.ee kursuselt saate lisaks hetkel tööturul vajalike teadmistele, ka uusi kontakte, personaalset lähenemist ja tähelepanu meie administratsioonilt ning praktilisi teadmisi oma ala spetsialistidelt.

Jah, meie lõpetajad saavad meie GSP (Graduates Success Program= lõpetajate karjääriprogrammi) meeskonnalt mitmekülgset tuge. See hõlmab nii CV ja LinkedIni parendamist, ettevalmistust töövestluseks kui ka reaalseid tööpakkumisi meie partnerettevõtetelt.

4. Koostöö SmartCod.ee-ga

Jah, leppige kokku kuupäev ja esitluse teema kirjutades oma soovist info@smartcod.ee.

Jah, me viime läbi kursusi ka äriklientidele. Töötame välja kursuse, mis vastab konkreetse organisatsiooni nõudmistele. Käsitleme nii Euroopa tööturul rohkem levinud- , kui ka spetsiifilisi teemasid.

 

Rätseptööna kavandatud kursused võivad toimude teie soovitud teemadel ja igas keeles. Kursused võivad toimuda nii virtuaalõppena veebis kui ka kontakttundidena (meie instituutide ruumides või muudes asukohtades). Leppige kokku kohtumine, et arutada kõiki võimalusi info@smartcod.ee.