Meist

SmartCOD koolitusmeeskonna sooviks on olla usaldusväärne koolitaja, seetõttu meie meeskonda kuuluvad pika praktikaga professionaalid siit samast Eestist, kui ka naaberriikidest. Juhendajaid iseloomustab peamiselt mitmekesisus, nad on kõik erinevate huvide ning taustaga omal alal igapäevaselt tegutsevad professionaalid ning seetõttu on neil vajalikud teadmised ning praktilised oskused õpetatavast valdkonnast. Seega on läbiviidavad koolitused elulähedased ja praktilise suunitlusega.

 

Me püüame pakkuda kliendile just temale sobivat lahendust ja oleme võimalikult personaalse lähenemisega. Viime kokku õpilased ja õpetajad tuues kokku parimad professionaalid nii Eestist kui maailmast pakkudes suurepärast teenust.

 

 

Haldus

Liva

Liva

Turundus ja kommunikatsioon

Sotsiaalmeedia ja silmailu pakkuvad visuaalid on minu kirg! Koostöö suunamudijatega, sotsiaalmeedia ja reklaami valdkond võtavad suurema osa minu ajast. Suur osa minu tööelust hõlmab minu isiklikus psühhoteraapia praksises toimetamist.

Edgars

Edgars

Piirkondlik juht

Juhin meie ettevõtte igapäevaseid toiminguid, mis puudutavad eri valdkondi. See hõlmab äriprojektide käsitlemist, erakursuseid ja koostööd. Vabal ajal meeldib mulle reisida ja oma lastega aega veeta.