Juhendajad

Janno

Janno

Väsimatu positiivne hing, kellele meeldib luua toimivaid protsesse ja struktuure vastavalt konkreetse tiimi & ettevõtte sobivusele. Väga suhtlemisaldis ning orienteeritud nii "lõppmängule" kui ka teekonnale, mis selleni viib. Olles kunagi ise Eesti tasandil tegelenud autospordiga, siis üheks suureks huviks/hobiks on auto-ja mootorisport.

Tiina

Tiina

Olen TLÜ-s õppinud IT-juhtimist ja olnud kogu oma IT karjääri jooksul seotud juhtimisega seotud ametitega - arendusjuht, projektijuht, Scrum Master, tiimijuht, IT juht. Oman Scrum Masteri, Product Owneri ja Agile Leadersip sertifikaate. Minu hobideks on reisimine, sport, matkamine. Õpin toitumisnõustajaks. Olen asjade alustamises tugevam kui lõpetamises.

Marilyn

Marilyn

Olen õppinud nii psühholoogiat kui ka IT-d, lõpetanud magistri infosüsteemide analüüsi ja kavandamise erialal. Töötan kvaliteediinsenerina ja eelnevalt töötanud näiteks ka andmesisestaja ning -haldajana. Olen pigem oma IT-karjääri alguses, kuid usun, et seeläbi oskan asju näha läbi algaja pilgu. Vabal ajal meeldib mulle tegeleda kunstiga ning enda psühholoogiateadmisi täiendada.

Argo

Argo

Oman mitmekesist kogemustepagasit nii startup maailmast kui ka traditsioonilistest ettevõtetest. Parasjagu töötangi ühes startupis, mis on just tuult tiibadesse võtmas - põnevad ajad on ees! Just erinevatel positsioonidel töötades, on mul kujunenud küllaltki laialdased teadmised veebitehnoloogiates ja erinevates infrades. Mulle on alati meeldinud näha “suurt pilti”, seega praegu olengi sellisel positsioonil, kus saan seda kõike püsti panna, maha võtta ja muuta, kuidas kõige optimaalsem tulemus veebirakenduse serveerimisel oleks. Vabal ajal tegelen oma pet-projektidega, liigun palju värskes õhus nii oma jalgadel kui ka ratastel.

Lauri

Lauri

Olen iseloomult väga uudishimulik ja kindlasti ka maailmaparandaja. Üheks meelisaineks ülikoolis oli ergonoomika ehk efektiivsus. Tarkvaratestimist teen ja õpetan kogu hingega ja suure rõõmuga.

Taaniel

Taaniel

IT valdkonnas olen töötanud 6 aastat. Enda töös toetun tugevalt loogilisele mõtlemisele ja protsesside lahti mõtestamise peale. Pean oluliseks tugevat tiimi. Eraelus tegelen noolte mängimisega, karaoke laulmisega ja heade inimestega aja veetmisega.

Kaspar

Kaspar

Olen veebiarendaja ning õpetaja kes on huvitatud uutest tehnoloogiatest ning väljakutsetest. Hobideks on arvutimängud ning scifi filmid ning raamatud.

Helis

Helis

Olen kasutajakogemuse ja -liidese disiner. Vabal ajal meeldib osaleda erinevatel hackatonidel aidates nii alustavaid kui ka juba töötavaid start-upe.

Dmitri

Dmitri

Olen Dmitri Fomitšjov ja töötan BLRT Grupp ASis, kus minu peamine ülesanne on allettevõtete veebilehtede haldamine, mis töötavad WordPress ning Joomla baasil. Lisaks tegelen ka Intraneti haldusega, mida kasutavad üle tuhande kasutaja. Põhiliseks tööriistaks on seal Sharepoint.

Jaroslav

Jaroslav

Ma armastan maagiat ... ja programmeerimisel ja maagial on palju ühist! On väga põnev näha kuidas koodi kirjutamise abil on võimalik tühjast dokumendist luua abstraktne masinavärk, mis võimaldab inimestel üksteist ka tuhandete kilomeetrite kauguselt näha. Kui see ka teie jaoks huvitav tundub, oleksin rohkem kui rõõmus, kui saaksin teid oma kirega "nakatada" ja juhendada teid uute avastusteni.

Agnes

Agnes

Kas Sina oleksid nõus elama nii, et saad oma tulud ja kulud teada alles kuu lõpus või järgmisel kuul? Kujuta ette, et pead tulevikku planeerima, kuid ei tea, milline on tehtavate otsuste mõju. Paljud ettevõtted ja organisatsioonid paraku just nii tegutsevad. Minu eesmärk on teha andmed ja analüütika otsustajatele kättesaadavaks, kui tulemusi on võimalik veel muuta, ning nende abil uusi kasvu- ja kasumivõimalusi leida. Ka muul ajal meeldib mulle eelkõige uusi oskusi omandada - natuke pikemalt olen tegelema jäänud sukeldumise ja surfiga.

Haldus

Crystella

Crystella

Klienditugi

Kannan SmartCODis hoolt administratiivsete ülesannete eest. Õpin SmartCODi kõrvalt ka Tallinna Tehnikaülikoolis ning vabal ajal meeldib tegeleda enesearenguga, nii sportimisega kui podcastide kuulamisega. Tore fakt - olen elanud Austraalias

Liva

Liva

Turundus ja kommunikatsioon

Sotsiaalmeedia ja silmailu pakkuvad visuaalid on minu kirg! Koostöö suunamudijatega, sotsiaalmeedia ja reklaami valdkond võtavad suurema osa minu ajast. Suur osa minu tööelust hõlmab minu isiklikus psühhoteraapia praksises toimetamist.

Edgars

Edgars

Piirkondlik juht

Juhin meie ettevõtte igapäevaseid toiminguid, mis puudutavad eri valdkondi. See hõlmab äriprojektide käsitlemist, erakursuseid ja koostööd. Vabal ajal meeldib mulle reisida ja oma lastega aega veeta.