Privaatsuspoliitika

Viimati uuendatud: 6. augustil, 2021

See privaatsuspoliitika kirjeldab meie eeskirju ja protseduure teie teabe kogumisel, kasutamisel ja avalikustamisel teenuse kasutamisel ning räägib teile teie privaatsusõigustest ja sellest, kuidas seadus teid kaitseb.

We use Your Personal data to provide and improve the Service. By using the Service, You agree to the collection and use of information in accordance with this Privacy Policy. This Privacy Policy has been created with the help of the Privacy Policy Generator.

Tõlgendamine ja määratlused

Tõlgendamine

Sõnad, mille algustäht on kirjutatud suurtähega, on määratletud järgmistel tingimustel. Järgmistel määratlustel on sama tähendus, olenemata sellest, kas need esinevad ainsuses või mitmuses.

Määratlus

Käesoleva privaatsuspoliitika tähenduses:

 • Ettevõte (käesolevas lepingus viidatud kui “ettevõte”, “meie”, “meie” või “meie”) viitab Hope Code OU-le, Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Rotermanni tn 6, 10111.

 • Küpsised on väikesed failid, mille veebisait paneb teie arvutisse, mobiilseadmesse või mõnda muusse seadmesse ja mis sisaldab selle veebisaidi sirvimisajaloo üksikasju.

 • Riik viitab: Eesti

 • Isikuandmed on igasugune teave, mis on seotud tuvastatud või tuvastatava isikuga.

 • Teenusepakkuja – füüsiline või juriidiline isik, kes töötleb andmeid ettevõtte nimel. See viitab kolmanda osapoole ettevõtetele või üksikisikutele, keda ettevõte kasutab teenuse hõlbustamiseks, teenuse pakkumiseks ettevõtte nimel, teenusega seotud teenuste osutamiseks või ettevõtte abistamiseks teenuse kasutamise analüüsimisel.

 • Kasutusandmed viitavad automaatselt kogutud andmetele, mis on loodud teenuse kasutamisel või teenuse infrastruktuurist (näiteks lehe külastamise kestus).

 • Veebisait viitab SmartCod.ee -le, mis on kättesaadav aadressilt https://smartcod.ee

 • Te peate silmas üksikisikut, kes pääseb teenusele juurde või kasutab seda, või ettevõtet või muud juriidilist isikut, kelle nimel see isik teenusele juurde pääseb või seda kasutab.

Teie isikuandmete kogumine ja kasutamine

Kogutud andmete liigid

Isiklikud andmed

Meie teenust kasutades võime paluda teil esitada meile teatud isikut tuvastavat teavet, mida saab kasutada teiega ühenduse võtmiseks või tuvastamiseks. Isikut tuvastav teave võib hõlmata järgmist, kuid mitte ainult:

 • E-posti aadress
 • Eesnimi ja perekonnanimi
 • Telefoninumber
 • Kasutusandmed

Laste privaatsus

Meie teenus ei adresseeri kedagi alla 13 -aastast. Me ei kogu teadlikult alla 13 -aastastelt isiklikult tuvastatavat teavet. Kui olete lapsevanem või eestkostja ja teate, et teie laps on meile isikuandmeid esitanud, palun võta meiega ühendust. Kui saame teada, et oleme kogunud isikuandmeid kõigilt alla 13 -aastastelt, ilma vanemate nõusolekut kontrollimata, astume samme selle teabe eemaldamiseks meie serveritest.

 

Kui peame teie teabe töötlemise õigusliku alusena tuginema nõusolekule ja teie riik nõuab vanema nõusolekut, võime enne selle teabe kogumist ja kasutamist nõuda teie vanema nõusolekut.

Lingid teistele veebisaitidele

Meie teenus võib sisaldada linke teistele veebisaitidele, mida meie ei halda. Kui klõpsate kolmanda osapoole lingil, suunatakse teid selle kolmanda osapoole saidile. Soovitame tungivalt läbi vaadata iga külastatud saidi privaatsuspoliitika.

Meil ei ole kontrolli ega vastutust kolmandate osapoolte saitide või teenuste sisu, privaatsuspoliitika või tavade eest.

Võta meiega ühendust

Kui teil on selle privaatsuspoliitika kohta küsimusi, võite meiega ühendust võtta:

 • E-posti: info@smartcod.ee