Saage tuttavaks meie lõpetajaga!

Veebiarendus on tänasel päeval väga soovitud oskus. Meie veebiarenduse ja -disaini koolitus annab sulle oskuse luua veebilehti nullist ning teenida sellise oskusega kas näiteks lisaraha või alustada töö tegemist vabakutselisena.

 

Kursused on mõeldud inimestele, kes soovivad omandada tugevaid baasteadmisi veebi arendamise tehnoloogiast koos disaini alustega, mille vastu on Eesti tööturul suur nõudlus. Kursused on hea valik nii neile, kes tahavad oma kvalifikatsiooni parandada kui ka neile, kes juba töötavad IT- vallas.

 

Oleme loonud mitteformaalse ning eluliste näidetega õppekeskkonna. Pakkudes sõbralikku, kuid professionaalset lähenemist, maksimeerime iga osaleja potentsiaali.

 

Kandideerimiseks täitke registreerimisvorm, valides kursuse, kuupäeva ja jättes oma kontaktandmed. See on kiire protsess, mille järel võtame teiega ühendust ja vastame kõigile teie küsimustele. Me ei sea osalemiseks vanuse ega ka kogemusega seotud tingimusi.

 

 

Esitasime mõned küsimused oma vilistlasele Lona – Jasmiinile, kes alles hiljuti veebiarenduse ja disaini koolituse grupiga lõpetas ning saime tagasi toreda tagasiside:

 

„Kunagi pole liiga hilja ennast arendada ning õppida midagi uut! 

Mugavalt oma kodus, õhtusel kellaajal pärast muid toimetusi, õppisin SmartCod.ee veebiarenduse ja -disaini kursusel ning ma harjusin selle rütmiga üsna ruttu ära ja lõpuks oli lausa imelik vabal päeval niisama kodus puhata. 

Minu jaoks andis see koolitus korraliku aluspõhja, mille abil on iseseisvalt edasi õppimine juba palju lihtsam (sest kõik nö. põhitõed on selged) ja ühtlasi oskan ma palju paremini orienteeruda, mis mida tähendab ja teeb jne.“

 

 

Millisel määral vastas koolitus Sinu ootustele?

 

„Kursus vastas ootustele, kuna ma enam-vähem lootsingi seda, et oskaksin kursuse lõpus ise kodulehe valmis teha. Koolituse lõpuks saavutasin ka omale seatud eesmärgi ning tõepoolest sain ise päris viisaka väljanägemisega lehe kooditud.“

 

 

Kuidas sooviksid siit uute teadmistega edasi minna? Vahetada karjääri ja soovid sellega meie edasist abi või nokitsed ka ise teadmisi edasi?

 

„Mulle endale meeldiks rohkem kaugtöö, mida ma saaksin näiteks Pärnus või ka Eestist eemal olles teha, aga ma olen märganud, et praegu päris paljud ettevõtted juba pakuvad sellist varianti.

 

Aitäh selle suurepärase võimaluse eest!“

 

 

👀 Kas sina oled samuti mõelnud, et sooviksid…

  • alustada uut karjääri?
  • teenida lisaraha uue oskusega?
  • astuda ettevõtlusesse?
  • leida uue hobi?

Kui vastasid JAH kasvõi ühele küsimusele, siis ära oota ja registreeri end meie veebiarenduse ja -disaini koolitusele juba täna! 🤩


 Viide ka Lona – Jasmiini enda postitusele siin.

9 comments

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga